TALLINN
Tallinn - Pirni 12
Avatud: E-R 10-19 L 10-17
Telefon: 58188978, 56865915
E-mail: pirni@rug.ee
 
Hulgimüük - Pirni 12, Tallinn
Telefon: 58188978
E-mail: tallinn@pirni.ee
RAKVERE
Rakvere - Näituse 4A
Avatud: E-R 11-18 L 11-16
Telefon: 58188851
E-mail: rakvere@rug.ee
HAAPSALU
Haapsalu - Tööstuse 15
Avatud: E-R 11-18 L 10-16
Telefon: 58501333
E-mail: haapsalu@rug.ee
TARTU
Tartu - Võru 55F - Sõbrakeskus
Avatud: E-R 10-19 L 10-17
Telefon: 58188365
E-mail: tartu@rug.ee
VILJANDI
Viljandi - Riia mnt 42a - Eliise kaubamaja
Avatud: E-R 10-19 L 10-17
Telefon: 56885390
E-mail: viljandi@rug.ee
KURESSAARE
Kuressaare - Kalevi 26
Avatud: E-R 11-18 L 10-16
Telefon: 55654966
E-mail: kuressaare@rug.ee
LADU
Kumna, 76614 Harju maakond
Avatud: E-R 10-19 L 10-17
Asukoht kaardil

RUG MÖÖBEL OÜ
Registrikood:
11509646
KMKR nr: EE101245544



RUG Sisustuskaubad on Eesti kapitalil põhinev kohalik ettevõte, mis tegeleb mööbli ja sisustuskaupade maaletoomise ja müügiga juba üle 13 aasta.
RUG Mööblikaupluse e-pood pakub laias valikus nii mööblit kui erinevaid sisustuskaupu üle Eesti.
Meie Tallinna Pirni tänava esinduskaupluses leidub palju mõõduka hinnaga kvaliteetmööblit, sisustuskaupu, vaipu, lampe ja palju muud.
Meie e-poes on üle 10 000 tooteartikli, millega sisustab iga väikese ja suurenõudlikkusega ostja oma kodu iga ruumi ja nurga.



Peatse kohtumiseni!