TALLINN

Tallinn - Pirni 12
Avatud: E-R 10-19 L 10-17
Telefon: 58188978, 56865915
E-mail: pirni@rug.ee

RAKVERE

Rakvere - Näituse 4A
Avatud: E-R 11-18 L 11-16
Telefon: 58188851
E-mail: rakvere@rug.ee

HAAPSALU

Haapsalu - Tööstuse 15
Avatud: E-R 11-18 L 10-16
Telefon: 58501333
E-mail: haapsalu@rug.ee

TARTU

Tartu - Võru 55F - Sõbrakeskus
Avatud: E-R 10-19 L 10-17
Telefon: 58188365
E-mail: tartu@rug.ee

VILJANDI

Viljandi - Riia mnt 42a - Eliise kaubamaja
Avatud: E-R 10-19 L 10-17
Telefon: 56885390
E-mail: viljandi@rug.ee

KURESSAARE

Kuressaare - Kalevi 26
Avatud: E-R 11-18 L 11-16
Telefon: 55654966
E-mail: kuressaare@rug.ee


Hulgimüük - Pirni 12, Tallinn
Telefon: 58188978
E-mail: tallinn@pirni.ee

RUG MÖÖBEL OÜ
Registrikood:
11509646
KMKR nr: EE101245544



RUG Sisustuskaubad on Eesti kapitalil põhinev kohalik ettevõte, mis tegeleb mööbli ja sisustuskaupade maaletoomisega ja müügiga juba üle 10 aasta.
RUG sisustuskaupade online e-Pood pakub laias valikus nii mööblit kui erinevaid sisustuskaupu üle Eesti.
Meie Tallinna Pirni tänava esinduskaupluses leiadub palju mõõduka hinnaga kvaliteetmööblit, sisustuskaupu, vaipu, lampe ja palju muud.
Meie ePoes on üle 2000 tooteartikli, millega sisustab iga väikese ja suurenõudlikkusega ostja oma kodu iga ruumi ja nurga.



Peatse kohtumiseni!